همکاری، کاوش محصولات و توسعه

روند تحقیق و توسعه ما متکی بر همکاری ارتباط محور با مشتریان و توزیع کننده‌ها بوده و در بطن راه حل‌های پیشگام برای شکستگی‌های ارتوپدیک قرار گرفته است.

از زمان تاسیس در سال 1993، ما محصولات منحصر به فرد، مهارت مدیریت و بازاریابی تجمیع نموده‌ایم تا بتوانیم سیستمی یکپارچه برای طراحی و تولید تجهیزات پزشکی جدید قابل استفاده در سطح جهانی می‌باشد.

از مشتریان خصوصی تا کمپانی‌های چند ملیتی، ما توانایی طراحی پروژه‌های دلخواه شما را داریم. با ما تماس بگیرید و ایده‌های ناب خود را با ما در میان گذارید.

Austofix_iStockPhoto_ver3

پرورش، آموزش و تحقیقات کلینیکی

تحقیقات مداوم و خلاقیت کلید پیشرفت در راه حل‌های ترومای ارتوپدیک برای بیماران می‌باشد و استوفیکس یک حامی مشوق برای پرورش و آموزش و تحقیق کلینیکی در سطح جهان می‌باشد.

با اجرای تحقیقات در سطح جهانی همراه با جراحان و بیمارستان‌های آموزشی در سراسر استرالیا، هدف ما پیشرفت آموزش‌های اورتوپدیک به منظور دسترسی به بهترین خروجی برای بیماران در سطح جهان می‌باشد.

استوفیکس متعهد به شیوه‌های اخلاقمدارانه بوده و تمامی فعالیت‌های خود را منطبق بر راهنمای انجمن ارتوپدیک استرالیا و استاندارد‌های انجمن تکنولوژی پزشکی استرالیا انجام می‌دهد.

Austofix_iStockPhoto_ver2